Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Bieruń – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Śląsku

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

375 000 zł2 447,56 m² 153 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki w dobrej lokalizacji i chcesz szybko rozpocząć budowę swojego wymarzonego domu? To ta alternatywa jest dla Ciebie ;). Oferuję do sprzedania działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

119 320 zł2 983 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki dla siebie lub pod inwestycję w dobrej lokalizacji? Ta alternatywa jest dla Ciebie. Oferuję do sprzedaży 4 sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 0,2983ha położone.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

220 000 zł1 335 m² 164,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Bieruniu Nowym 1335 m pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł9 438 m² 263,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| działka bieruń stary - granicząca z lasem! nowa oferta - idealna pod inwestycję deweloperską! Do sprzedaży rewelacyjna działka budowlana położona w Bieruniu Starym w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

77 000 zł3 881 m² 19,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta Działki Rolnej przy ul. Starowiślanej, bieruń Nowy. Lokalizacja: bieruń, ul. Starowiślna nr działki 555/75 Opis: z przyjemnością prezentujemy działkę rolną/ rekreacyjną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł2 344 m² 319,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentacja działki inwestycyjnej w Bieruniu przy ul. Krakowskiej. Blisko trasy wojewódzkiej nr 44, oraz 931 9km do miasta Tychy, działka w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 431 640 zł10 226 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 10 226 m , Bieruń, ul. Krzemowa (nr 366/9, 369/7) Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 10 226 m , położoną w Bieruniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 678 m² 101,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| niezabudowana nieruchomość gruntowa o pow. 1678 m2 ( + udział w drodze) położona w Bieruniu Nowym. Wymiary 30 m na 55m. Dostępne media: woda, prąd, gaz , kanalizacja. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 228 m² 199,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż bieruń -ściernie Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1228m , położona w cichej i spokojnej części Bierunia - dzielnicy Ściernie Działka na uboczu.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł7 384 m² 399,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki nr 328/4, 519/2 zabudowane budynkiem użytkowym o powierzchni całkowitej 7384 m2 zapisane w księgach wieczystych nr ka1t/00038656/8, ka1t/00058082/9. Budynek o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

168 750 zł1 250 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bieruń - ściernie! Szukasz działki w cichym i spokojnym miejscu? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Do sprzedaży piękna działka budowlana zlokalizowana w Bieruniu -.

Szczegóły ogłoszenia

4 584 789 zł46 311 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży: działki o łącznej powierzchni 4,6311ha -użytkowanie wieczyste - obowiązujący Plan zagospodarowania przestrzennego pu-obiekty produkcyjne ,składowe i magazynowe ,zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł5 106 m² 176,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko W realton! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki zlokalizowanej w Bieruniu, dzielnica Ściernie. Działka zlokalizowana przy głównej ulicy Warszawskiej (dk44).

Szczegóły ogłoszenia

3 276 600 zł10 922 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rewelacyjnie położona działka 5 min od S1! teren pod zabudowę magazynowo - produkcyjną oraz zabudowę usługową! - idealny pod budowę hali na własne potrzeby lub pod wynajem! - dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

212 180 zł10 609 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka rolna bieruń Oferujemy do sprzedaży działkę rolną położoną w Bieruniu Starym. Powierzchnia oferowanej nieruchomości gruntowej wynosi łącznie 10 609 m 2. Dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

385 750 zł3 086 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3086 m2 w Bieruniu Nowym - Czarnuchowice , ul. Promienna , objęta planem zagospodarowania przestrzennego - mu - teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł709 m² 351,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 709 m w Bieruniu Starym w rejonie ulicy Szynowej Szukasz miejsca pod wymarzony dom dla swojej rodziny? Ta działka w Bieruniu Starym może okazać się strzałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł15 937 m² 62,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Bieruniu w rejonie ul. Kosynierów, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł554 m² 2,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow 554 m2 w centrum Bierunia Starego tuż przy rynku. Powstała jako plomba z wyburzonego budynku. Możliwe zagospodarowanie, pod handel, usługi, parkingi. Polecam. Cena dzierżawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł22 961 m² 100,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Bieruniu w rejonie ul. Ogrodowej/bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

894 500 zł1 789 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny dom jednorodzinny położony przy lesie niedaleko węzła Olszyce S-1.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bieruń +3 km

310 000 zł1 300 m² 238,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Lędzinach, dzielnica Goławiec, o powierzchni 1300 m2, regularnym kształcie prostokąta i wymiarach 50 x 27 m, płaska i sucha w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bieruń +3 km

310 000 zł1 409 m² 220,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w atrakcyjnej lokalizacji Lędziny, ul. Łukasińskiego. Powierzchnia działki 1409 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 42 m x 31 m, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bieruń +3 km

47 840 zł598 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość stanowi działkę gruntu o numerze 2370/159 o pow. 0,0598 ha, zapisana w księdze wieczystej ka1t/00074760/4. Nieruchomość jest zlokalizowana w Lędzinach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bieruń +3 km

97 000 zł970 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość stanowi działkę gruntu o numerze 2180/157 o pow. 0,0970 ha, zapisanej w księdze wieczystej ka1t/00015854/9. Nieruchomość jest zlokalizowana w Lędzinach w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bieruń +3 km

718 950 zł9 586 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| nowa oferta, tylko W naszym biurze! Działka rolna - Lędziny. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni łącznej 9586 mkw. Nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bieruń +3 km

3 276 600 zł10 922 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę magazynowo - produkcyjną oraz zabudowę usługową! Teren administracyjnie położony w Bieruniu w okolicy fabryki Fiata. - idealny pod budowę hali na własne potrzeby lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bieruń +3 km

482 750 zł1 931 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna cena została tylko jedna działka teren pod zabudowę usługowo - mieszkaniową Teren zlokalizowany przy ul. Targiela o łącznej pow. 1 931 mkw, z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bieruń +3 km

460 350 zł837 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży działka budowlana o pow. 837 mkw przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, położona w dzielnicy Mąkołowiec. Atutem nieruchomości jest lokalizacja, działka z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bieruń +3 km

650 000 zł1 749 m² 371,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz przestronnej działki inwestycyjnej w Tychach, pod budynek przychodni/gabinety lekarskie, w doskonałej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie! Podstawowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bieruń +3 km

4 600 000 zł5 375 m² 855,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna wraz z domem 200 m2 zlokalizowana w Tychach przy ulicy Mikołowskiej 238 , położona 5 min od centrum Tychów , Mikołowa oraz 20 min od Katowic - droga krajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bieruń +3 km

197 000 zł650 m² 303,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tychy, jaroszowice: działka pod dom z prawomocną decyzją wz - tania alternatywa dla bloku Szukasz sposobu na własny dom w Tychach bez wydawania fortuny na grunt? Działka przy ul. Jaroszowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bieruń +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Bieruń

Bieruń Stary,Bieruń

4 584 789 zł46 311 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży: działki o łącznej powierzchni 4,6311ha -użytkowanie wieczyste -brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lokalizacja: bieruń, -przy dk nr 44 cena sprzedaży:99,00zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pszenna

Ściernie,Bieruń

189 000 zł1 165 m² 162,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana - bieruń, ściernie | ul. Pszenna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1165 m , położona w Bieruniu (obręb Ściernie), przy ul. Pszennej. Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Sadowa

Bieruń Nowy,Bieruń

697 000 zł3 567 m² 195,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Bieruniu na rogu ulicy Soleckiej i Sadowej. Powierzchnia 3567 mkw w kształcie trapezu o wymiarach około 35m x 60m x 72m x 80m. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Starowiślana

Bieruń,śląskie

120 000 zł4 305 m² 27,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej położonej w Bieruniu przy ulicy Starowiślanej. Nieruchomość o łącznej powierzchni 4305m2. Szerokość frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Skowronków

Bieruń Nowy,Bieruń

520 000 zł7 423 m² 70,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Rezerwacja 21.11.2025 Prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość gruntową z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Działka przy ul. Skowronków w Bieruniu to nie jest kolejna oferta na rynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Bieruń Stary,Bieruń

215 000 zł1 051 m² 204,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym, cichym zakątku, z dala od zgiełku miasta, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i bliskością natury? Zapoznaj się ze szczegółami oferty. Przedstawiam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Warszawska

Bieruń,śląskie

99 000 zł492 m² 201 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis Nieruchomości: prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki w Bieruniu Nowym. Ta przepiękna działka o powierzchni 492 m2 to doskonałe miejsce, aby zrealizować marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Warszawska

Bieruń,śląskie

119 000 zł492 m² 242 zł/m²

 

 

 

Bieruń,śląskie

39 000 zł3 186 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta Działki Rekreacyjnej przy ul. Starowiślanej, bieruń Lokalizacja: bieruń, ul. Starowiślna Opis: z przyjemnością prezentujemy działkę rekreacyjną położoną przy ul. Starowiślanej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij