Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bieruń Czarnuchowice

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

385 750 zł3 086 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3086 m2 w Bieruniu Nowym - Czarnuchowice , ul. Promienna , objęta planem zagospodarowania przestrzennego - mu - teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

220 000 zł1 335 m² 164,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Bieruniu Nowym 1335 m pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bieruń

Bieruń Nowy,Bieruń

170 000 zł1 678 m² 101,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| niezabudowana nieruchomość gruntowa o pow. 1678 m2 ( + udział w drodze) położona w Bieruniu Nowym. Wymiary 30 m na 55m. Dostępne media: woda, prąd, gaz , kanalizacja. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

3 276 600 zł10 922 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rewelacyjnie położona działka 5 min od S1! teren pod zabudowę magazynowo - produkcyjną oraz zabudowę usługową! - idealny pod budowę hali na własne potrzeby lub pod wynajem! - dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

22 050 €6 300 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowo - produkcyjna o metrażu 6 300 mkw., blisko głównych dróg i autostrad. Dostępność: od zaraz Magazyn jest w najwyższym standardzie A-klasy,.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł307 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia nowoczesny, świeżo oddany do użytkowania obiekt magazynowo-produkcyjno-usługowy o powierzchni 307 m , położony w świetnej lokalizacji w Bieruniu - zaledwie 300 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł290 m² 5 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:919 m²

Dom, który spełni wymagania dużej rodziny Oferujemy jednorodzinny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 177,40 m2 położony na działce o powierzchni 919 m2 w Bieruniu koło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł137,20 m² 5 459,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na Zarzynie - Kameralne Osiedle Nowoczesnych Domów w Bieruniu - segment skrajny Na Zarzynie to ekskluzywne osiedle składające się z 8 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł554 m² 2,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow 554 m2 w centrum Bierunia Starego tuż przy rynku. Powstała jako plomba z wyburzonego budynku. Możliwe zagospodarowanie, pod handel, usługi, parkingi. Polecam. Cena dzierżawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł22 961 m² 100,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Bieruniu w rejonie ul. Ogrodowej/bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Skowronków

Czarnuchowice,Bieruń

83 000 zł775 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Cicha i piękna okolica, doskonała lokalizacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o nr 438/85, o powierzchni 775 m2 położonej w Bieruniu Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bieruń Stary,Bieruń

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:571 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Bieruń Stary Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bierunia Starego. Budynek z początku lat 70.,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij