Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bieruń Bieruń Nowy

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

375 000 zł2 447,56 m² 153 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki w dobrej lokalizacji i chcesz szybko rozpocząć budowę swojego wymarzonego domu? To ta alternatywa jest dla Ciebie ;). Oferuję do sprzedania działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Sadowa

Bieruń Nowy Bieruń

760 000 zł113,51 m² 6 695,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Sadowa

Bieruń Nowy Bieruń

780 000 zł113,51 m² 6 871,64 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Sadowa

Bieruń Nowy Bieruń

760 000 zł113,51 m² 6 695,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

119 320 zł2 983 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki dla siebie lub pod inwestycję w dobrej lokalizacji? Ta alternatywa jest dla Ciebie. Oferuję do sprzedaży 4 sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 0,2983ha położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł150 m² 5 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 m²

Jeżeli szukasz wyjątkowego i przestronnego domu z duża, zadbaną działką, to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Atrakcyjna cena! lokalizacja: bieruń Nowy, powiat bieruńsko-lędziński.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł62 m² 6 210 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Taka oferta tylko u Nas! Marzysz o przestrzeni, którą możesz zaprojektować według własnych upodobań? Mamy dla Ciebie doskonałą alternatywę. Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie + kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł67,43 m² 6 332 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Znajdź swoje miejsce w Bieruniu Lokalizacja: bieruń okolice ul. Granitowej Cena: do negocjacji Dostępność: mieszkanie gotowe do zamieszkania od czerwca Powierzchnia użytkowa: 63,83m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 470 000 zł380 m² 3 868,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowo-mieszkalny - Bieruń Nowy, ul. Kościelna (zjazd z ul. Warszawskiej) Cena: 1 470 000 zł Na sprzedaż budynek o wszechstronnym przeznaczeniu, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł7 384 m² 399,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki nr 328/4, 519/2 zabudowane budynkiem użytkowym o powierzchni całkowitej 7384 m2 zapisane w księgach wieczystych nr ka1t/00038656/8, ka1t/00058082/9. Budynek o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł572 m² 2 360,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 456 m²

| obiekt komercyjny Z ogromnym potencjałem! bieruń nowy! Oferujemy do sprzedaży parterowy budynek przemysłowy o powierzchni 572 m 2 znajdujący się w Bieruniu Nowym. Obiekt położony.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł36,61 m² 5 736,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka - Bieruń, ul. Węglowa Oferuję mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na 2. piętrze w spokojnej okolicy. kawalerka z osobną kuchnią balkon łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł200 m² 2 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w Bieruniu przy ul. Warszawskiej. Dom posiada II kondygnacje. Parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój Piętro: 4 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bieruń

Bieruń Nowy,Bieruń

170 000 zł1 678 m² 101,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| niezabudowana nieruchomość gruntowa o pow. 1678 m2 ( + udział w drodze) położona w Bieruniu Nowym. Wymiary 30 m na 55m. Dostępne media: woda, prąd, gaz , kanalizacja. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 335 m² 164,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Bieruniu Nowym 1335 m pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł15 937 m² 62,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Bieruniu w rejonie ul. Kosynierów, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł22 961 m² 100,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Bieruniu w rejonie ul. Ogrodowej/bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bieruń Nowy,Bieruń

370 000 zł59 m² 6 229 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Odkryj swoją Alternatywę w Bieruniu. Lokalizacja: bieruń okolice ulicy Granitowej. Cena do negocjacji. Do zamieszkania od zaraz. Powierzchnia lokalu: 59,4m Powierzchnia użytkowa: 56m Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węglowa

Bieruń Nowy,Bieruń

459 000 zł62 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Piękne wnętrza Świetnie zaprojektowana przestrzeń Bardzo dobra lokalizacja 3 Pokoje Opis nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bieruń Nowy,Bieruń

275 000 zł46 m² 5 978 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Marzysz o przestrzeni, którą możesz zaprojektować według własnych upodobań? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bieruń Nowy,Bieruń

260 000 zł62 m² 4 194 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ta oferta tylko u nas! Nowa, atrakcyjna cena! Marzysz o przestrzeni, którą możesz zaprojektować według własnych upodobań? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bieruń Nowy,Bieruń

380 000 zł64 m² 5 915 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

TA oferta tylko U nas! Odkryj swoją Alternatywę w Bieruniu. Lokalizacja: bieruń okolice ulicy Węglowej. Dostępne od zaraz. Cena do negocjacji. Powierzchnia lokalu: 64,24m Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Bieruń Nowy,Bieruń

321 000 zł50 m² 6 394,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłączność Idealna propozycja dla osób, które chcą mieć funkcjonalne mieszkanie z balkonem, a jednocześnie szukają lokalu, który można stopniowo unowocześniać według własnego gustu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Sadowa

Bieruń Nowy,Bieruń

697 000 zł3 567 m² 195,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Bieruniu na rogu ulicy Soleckiej i Sadowej. Powierzchnia 3567 mkw w kształcie trapezu o wymiarach około 35m x 60m x 72m x 80m. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Skowronków

Bieruń Nowy,Bieruń

520 000 zł7 423 m² 70,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Rezerwacja 21.11.2025 Prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość gruntową z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Działka przy ul. Skowronków w Bieruniu to nie jest kolejna oferta na rynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mielęckiego

Bieruń Nowy,Bieruń

960 000 zł108 m² 8 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Odkryj swoją Alternatywę w Bieruniu. Lokalizacja: bieruń okolice ulicy Mielęckiego Od zaraz do zamieszkania. Powierzchnia lokalu: 108 m , powierzchnia działki 1495 m Dom , przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wawelska

Bieruń Nowy,Bieruń

699 000 zł146 m² 4 789 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:735 m²

Jeśli szukasz domu na dużej ogrodzonej działce W spokojnym miejscu, to ta alternatywa jest dla ciebie. Lokalizacja: bieruń Nowy, powiat bieruńsko-lędziński. Z przyjemnością przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Węglowa

Bieruń Nowy,Bieruń

370 000 zł60 m² 6 146 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

TA oferta tylko U nas! Odkryj swoją Alternatywę w Bieruniu. Lokalizacja: bieruń okolice ulicy Węglowej. Od zaraz do zamieszkania. Powierzchnia lokalu: 60,2m Mieszkanie z potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bieruń Nowy,Bieruń

345 000 zł59 m² 5 808 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Odkryj swoją Alternatywę w Bieruniu. Lokalizacja: bieruń okolice ulicy Granitowej. Cena do negocjacji. Od zaraz do zamieszkania. Powierzchnia lokalu: 59,4m Powierzchnia użytkowa: 56m Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Węglowa

Bieruń Nowy,Bieruń

280 000 zł34 m² 8 185 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Odkryj swoją Alternatywę w Bieruniu. Lokalizacja: bieruń okolice ulicy Węglowej. Od zaraz do zamieszkania. Powierzchnia lokalu: 34,21m Mieszkanie jest po remoncie prezentuję się niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Węglowa

Bieruń Nowy,Bieruń

358 000 zł54 m² 6 679 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Odkryj swoją Alternatywę w Bieruniu. Lokalizacja: bieruń okolice ulicy Węglowej Cena do negocjacji Powierzchnia lokalu: 53,6m Powierzchnia użytkowa: 50,5m Wizytówką mieszkania jest piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Bieruń Nowy,Bieruń

399 000 zł62 m² 6 435 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Bieruń Nowy, ul. Warszawska Cena: 399 000 pln Powierzchnia: 62 m Lokalizacja: bieruń Nowy, ul. Warszawska Piętro: 1 z 3 Czynsz: 600 pln (na 2 osoby) Własność: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Bieruń Nowy,Bieruń

320 000 zł53 m² 6 038 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Marzysz o przestrzeni, którą możesz zaprojektować według własnych upodobań? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m , usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węglowa

Bieruń Nowy,Bieruń

297 000 zł52 m² 5 667,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 -pokojowego zlokalizowanego na 1 piętrze, w niskim 4 piętrowym bloku w Bieruniu na ulicy Węglowej. Mieszkanie ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Węglowa

Bieruń Nowy,Bieruń

245 000 zł53 m² 4 631 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania na spokojnym osiedlu to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: bieruń, węglowa Oferuję do sprzedaży przytulne 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Warszawska

Bieruń Nowy,Bieruń

800 000 zł1 100 m² 727,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Mam do zaoferowania działkę pod budowę stacji paliw, jest zlokalizowane w Nowym Bieruniu, (woj. śląskie ) przy skrzyżowaniu ul Zarzyna z drogą krajową dk44 relacji Tychy - Oświęcim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Granitowa

Bieruń Nowy,Bieruń

150 000 zł51 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie M4 w Bieruniu Nowym przy ul. Granitowej (3 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, duży balkon, piwnica) pow. 51 m2. II piętro Mieszkanie jest przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Granitowa

Bieruń Nowy,Bieruń

175 000 zł51 m² 3 431,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Bieruniu. Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie lokalizacyjnym, zielona i spokojna okolica, bardzo dobry dojazd do Oświęcimia jak i Tychów. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węglowa

Bieruń Nowy,Bieruń

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedam mieszkanie M4 przy ul. Węglowej II piętro w Bieruniu Nowym trzy pokoje kuchnia łazienka, ubikacja osobno, duży balkon i piwnica Okna są nowe pcv na podłogach panele, w łazience.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij