Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Bieruń Ściernie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

699 000 zł160,51 m² 4 354,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160,51 m , usytuowanego na działce o powierzchni 408 m na ul. Bogusławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł160,51 m² 4 354,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Bieruniu dzielnica Ściernie. Powierzchnia działki: 401 m2 Powierzchnia użytkowa: 160,51m2 Układ pomieszczeń: parter: - wiatrołap - 4,17 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

619 000 zł173,16 m² 3 574,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny, z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 173,16m , powierzchnia użytkowa 132,22m , posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Sosnowiec

Zagórze,Sosnowiec(Bieruń + 18 km)

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość dom 140 m2 Na działce 1012 m2 Sosnowiec- zagórze. Możliwości adaptacji budynku: 2 budynki 2-segmentowe lub budynek dwusegmentowy i dom wolnostojący. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł137,20 m² 5 677,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na Zarzynie - Kameralne Osiedle Nowoczesnych Domów w Bieruniu - segment skrajny Na Zarzynie to ekskluzywne osiedle składające się z 8 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. 22 Lipca

Jaśkowice,Orzesze(Bieruń + 20 km)

645 000 zł180,60 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 180 m , położony w Orzeszu przy ul. 22 Lipca. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 328 m . Działka jest prosta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł90,50 m² 7 955,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

S&s Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 90,5 m , położony na kameralnym osiedlu przy lesie idealnym dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Centrum,Orzesze(Bieruń + 20 km)

1 090 000 zł222,52 m² 4 898,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:861 m²

Na sprzedaż dwa domy w cenie jednego w Orzeszu, powiat mikołowski, możliwość zamieszkania przez dwie rodziny, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 222,52 m2, działka 861 m2, sprzedam 1 090.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Dąb

Dąb,Jaworzno(Bieruń + 15 km)

1 189 000 zł149,50 m² 7 953,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom bliźniak o powierzchni 149,5m , wybudowany w 2020 roku, położony w cichej, zielonej dzielnicy Dąb w Jaworznie. Nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tychy

Cielmice,Tychy(Bieruń + 3 km)

720 000 zł85 m² 8 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:843 m²

Dom w Tychach, który dopasuje się do Twojej rodziny Masz dość ograniczonej przestrzeni w mieszkaniu i ciągłych kompromisów? Ten dom to coś więcej niż nieruchomość - to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kościuszkowców

Kazimierz Górniczy,Sosnowiec(Bieruń + 18 km)

3 560 000 zł625 m² 5 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:2 015 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i dobrze utrzymany obiekt o łącznej powierzchni 625 m (w tym ok. 500 m powierzchni użytkowej), położony na działce o powierzchni 2015 m z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kamienna

Ściernie,Bieruń

380 000 zł68 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker w ofercie mamy nowo powstający dom szkieletowy.Koniec budowy to marzec 2026. Na parterze: kuchnia z jadalnią, salon, łazienka,poddasze 2 sypialnie.